kontakt@wmlogistics.pl Zadzwoń

Usługi

Naszą firmę wyróżniają kluczowe wartości: rzetelność, doświadczenie, terminowość i elastyczność. Te filary stanowią fundament naszej codziennej działalności. Ponad 23 lat doświadczenia predysponuje nas do ubiegania się o Państwa zaufanie.

Oferujemy nowoczesny i szeroki tabor pojazdów dostosowanych do różnych potrzeb, począwszy od 5-paletowych busów dostawczych, aż po zestawy 13,6 ldm. Wszystkie pojazdy wyposażone są w system monitoringu GPS i przystosowane do przewozu ładunków ADR. Dzięki ograniczeniu do 3 lat eksploatacji naszych pojazdów, utrzymujemy flotę w bezawaryjnym stanie. Dzięki zróżnicowaniu posiadanych środków transportu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na większość potrzeb klientów oferując jednocześnie wsparcie doświadczonej i profesjonalnej obsługi. 

Specjalizujemy się w realizacji transportów na terenie całej Unii Europejskiej i poza jej granicami. 

Na potrzeby realizacji usług poza granicami UE rozwinęliśmy sieć agencji celnych z którymi posiadamy stosowne umowy i wieloletnie doświadczenie we współpracy. Powierzone zadania realizujemy dokładnie i terminowo.

Żeby wywiązać się ze wszystkich powierzonych transportów korzystamy także z usług naszych wieloletnich partnerów logistycznych.

Fundament naszej firmy stanowi zespół zaangażowanych w pracę, doświadczonych i kompetentnych pracowników zarówno tych za biurkiem, jak i tych za kierownicą. 

W połączeniu z nowoczesnym taborem pojazdów, możemy zapewnić nie tylko sprawne, ale również bezpieczną realizację zleceń transportowych.